Kasia i Karolina

Kasia

Szalona miłośniczka kolorów i czekolady. Jej gorącą zwolenniczką twierdzenia, że wynalazca słodyczy powinien zostać pośmiertnie odznaczony pokojową nagrodą Nobla.  Gdyby mogła jej codzienny strój nie odbiegałby daleko od tęczy.  Przyparta do muru w ostateczności wybierze fiolet i róż (do którego od dawna stara sie przekonać Karolinę).

Od lat zajmująca się koszykówką i wszelkimi możliwymi odmianami sportu. Kocha wysiłek na siłowni i rolki. Uwielbia krwawe horrory a jej ulubionym zajęciem jest granie na  nerwach Karoliny.

Boryka się z cerą mieszaną i świeceniem się w strefie T.  W związku z tym sprawdziła osobiście wszystkie możliwe kosmetyki matujące. Od miesięcy walczy z osłabieniem i skłonnością do wypadania jej kruczoczarnych włosów. Jej figura w odróżnieniu od Karoliny to typowa gruszka.

Kocha intensywne, owocowe zapachy i nie znosi wszelkich kwiatowych perfum. Nie uznaje istnienia brokułów, oliwek, rzodkiewki i marcepanu (czyli wszystkiego co szczęśliwie z jej talerza wyjada Karolina).

Karolina

Założycielka bloga słynna ze słomianego zapału i odkładania wszystkiego na ostatnią chwilę. Miłośniczka klasyki i nieśmiertelnego duetu bieli z czernią.Z trudem znosi inne kolory w swojej szafie. Wyjątek robi jedynie dla szarości, kobaltu i fuksji (wieloletnia praca Kasi dała jednak efekty). W odróżnieniu od swojej przyjaciółki nie znosi horrorów (przeraziłą ją nawet „Osada”). Wielka miłośniczka podróży i kotów (idealne zadatki na starą pannę).

Chorobliwa pedantka, nerwus (ku wielkiej radości Kasi) i  „człowiek lista”. Uwielbia jazdę na rowerze, czasami udaje, że biega a ostatnio odkrywa możliwości trx.

Właścicielka suchej, atopowej skóry i burzy blond włosów. Jej figura to jabłko a jej odwieczną piętą achillesową jest brzuch, z którym walczy od lat. Jest w stanie zjeść żuka ale twardo twierdzi, że fasola nie nadaje się do jedzenia.

Marzy o zobaczeniu Indii, Kenii, Alaski i Nowej Zelandii ale tak naprawdę cieszy ją każda wyprawa. Jest samozwańczą mistrzynią pakowania walizki a wśród najważniejszych osiągnięć wymienia umiejętność mycia włosów w lodowatej wodzie w zlewie na stacji benzynowej.

Gdzie nas znajdziesz?

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam do zakładki KONTAKT. Uzupełnieniem bloga są kanały na portalach społecznościowych.  Bez problemu znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie, Pineterest, Twitter, Bloglovin’, Fashionlista i Tumblr.